06:04 | Sâmbăta Dușești Ceica Bucium Drăgești Tășad Hidișelu de Jos Hidișelu de Sus Băile Felix Sânmartin Oradea |
---|
07:19 | Sâmbăta Dușești Ceica Bucium Drăgești Tășad Hidișelu de Jos Hidișelu de Sus Băile Felix Sânmartin Oradea |
---|
07:27 | AUTOGENN Răbăgani Feneriș Pocola Beiuș Grădinari Drăgănești Sudrigiu Rieni Petrileni Ștei Vașcău Cărpinet Cristior De Jos Grosi Vîrfurile Hălmagiu Țărmure Ocișor Târnava de Criș Baia de Criș Țebea Brad Deva |
---|
07:49 | Sâmbăta Dușești Ceica Bucium Drăgești Tășad Hidișelu de Jos Hidișelu de Sus Băile Felix Sânmartin Oradea |
---|
07:56 | Brătești Răbăgani Feneriș Pocola Beiuș Grădinari Drăgănești Sudrigiu F Ca Sudrigiu Rieni Petrileni Ștei Băița |
---|
08:19 | Sâmbăta Dușești Ceica Bucium Drăgești Tășad Hidișelu de Jos Hidișelu de Sus Băile Felix Sânmartin Oradea |
---|
08:56 | Brătești Răbăgani Feneriș Pocola Beiuș Grădinari Drăgănești Sudrigiu F Ca Sudrigiu Rieni Petrileni Ștei Băița |
---|
09:04 | Sâmbăta Dușești Ceica Bucium Drăgești Tășad Hidișelu de Jos Hidișelu de Sus Băile Felix Sânmartin Oradea |
---|
09:56 | Brătești Răbăgani Feneriș Pocola Beiuș Grădinari Drăgănești Sudrigiu F Ca Sudrigiu Rieni Petrileni Ștei Băița |
---|
10:04 | Sâmbăta Dușești Ceica Bucium Drăgești Tășad Hidișelu de Jos Hidișelu de Sus Băile Felix Sânmartin Oradea |
---|
10:35 | AUTOGENN Roșiori Diosig Săcuieni Târgușor Valea lui Mihai Curtuiușeni Pișcolt Carei Moftinu Mic Satu Mare Botiz Livada Seini Baia Mare Sâmbăta Dușești Ceica Drăgești Hidișelu de Jos Hidișelu de Sus Băile Felix Oradea |
---|
10:41 | Brătești Răbăgani Feneriș Pocola Beiuș Grădinari Drăgănești Sudrigiu F Ca Sudrigiu Rieni Petrileni Ștei Băița |
---|
11:19 | Sâmbăta Dușești Ceica Bucium Drăgești Tășad Hidișelu de Jos Hidișelu de Sus Băile Felix Sânmartin Oradea |
---|
11:41 | Brătești Răbăgani Feneriș Pocola Beiuș Grădinari Drăgănești Sudrigiu F Ca Sudrigiu Rieni Petrileni Ștei Băița |
---|
12:19 | Sâmbăta Dușești Ceica Bucium Drăgești Tășad Hidișelu de Jos Hidișelu de Sus Băile Felix Sânmartin Oradea |
---|
13:11 | Brătești Răbăgani Feneriș Pocola Beiuș Grădinari Drăgănești Sudrigiu F Ca Sudrigiu Rieni Petrileni Ștei Băița |
---|
13:19 | Sâmbăta Dușești Ceica Bucium Drăgești Tășad Hidișelu de Jos Hidișelu de Sus Băile Felix Sânmartin Oradea |
---|
13:41 | Brătești Răbăgani Feneriș Pocola Beiuș Grădinari Drăgănești Sudrigiu F Ca Sudrigiu Rieni Petrileni Ștei Băița |
---|
13:59 | Sâmbăta Dușești Ceica Bucium Drăgești Tășad Hidișelu de Jos Hidișelu de Sus Băile Felix Sânmartin Oradea |
---|
14:11 | Brătești Răbăgani Feneriș Pocola Beiuș Grădinari Drăgănești Sudrigiu F Ca Sudrigiu Rieni Petrileni Ștei Băița |
---|
14:19 | Sâmbăta Dușești Ceica Bucium Drăgești Tășad Hidișelu de Jos Hidișelu de Sus Băile Felix Sânmartin Oradea |
---|
15:11 | Brătești Răbăgani Feneriș Pocola Beiuș Grădinari Drăgănești Sudrigiu F Ca Sudrigiu Rieni Petrileni Ștei Băița |
---|
15:49 | Sâmbăta Dușești Ceica Bucium Drăgești Tășad Hidișelu de Jos Hidișelu de Sus Băile Felix Sânmartin Oradea |
---|
15:56 | Brătești Răbăgani Feneriș Pocola Beiuș Grădinari Drăgănești Sudrigiu F Ca Sudrigiu Rieni Petrileni Ștei Băița |
---|
16:14 | Sâmbăta Dușești Ceica Bucium Drăgești Tășad Hidișelu de Jos Hidișelu de Sus Băile Felix Sânmartin Oradea |
---|
16:19 | Sâmbăta Dușești Ceica Bucium Drăgești Tășad Hidișelu de Jos Hidișelu de Sus Băile Felix Sânmartin Oradea |
---|
16:26 | Brătești Răbăgani Feneriș Pocola Beiuș Grădinari Drăgănești Sudrigiu F Ca Sudrigiu Rieni Petrileni Ștei Băița |
---|
16:42 | AUTOGENN Răbăgani Feneriș Pocola Beiuș Grădinari Drăgănești Sudrigiu Rieni Petrileni Ștei Vașcău Cărpinet Cristior De Jos Grosi Vîrfurile Hălmagiu Țărmure Ocișor Târnava de Criș Baia de Criș Țebea Brad Deva |
---|
17:41 | Brătești Răbăgani Feneriș Pocola Beiuș Grădinari Drăgănești Sudrigiu F Ca Sudrigiu Rieni Petrileni Ștei Băița |
---|
17:49 | Sâmbăta Dușești Ceica Bucium Drăgești Tășad Hidișelu de Jos Hidișelu de Sus Băile Felix Sânmartin Oradea |
---|
18:05 | AUTOGENN Sâmbăta Dușești Ceica Drăgești Hidișelu de Jos Hidișelu de Sus Băile Felix Oradea |
---|
18:41 | Brătești Răbăgani Feneriș Pocola Beiuș Grădinari Drăgănești Sudrigiu F Ca Sudrigiu Rieni Petrileni Ștei Băița |
---|
20:11 | Brătești Răbăgani Feneriș Pocola Beiuș Grădinari Drăgănești Sudrigiu F Ca Sudrigiu Rieni Petrileni Ștei Băița |