Română
English
Magyar
Українська
Română
English
Magyar
Українська
Program curse
București - Timisoara
București - Iași
Cluj - Brașov
București - Sibiu
Brașov - Aeroport Otopeni (OTP)
Iași - Brașov
Arad - Brașov
Craiova - București
Cluj - Baia Mare
Cluj - Iași
Iași - Sibiu
București - Alba Iulia
Baia Mare - Cluj
Cluj - Timișoara
Chișinău - Iași
Rezervări
Rezervă acum
Biletele mele
Verificare bilet
Închirieri
Despre
Despre Autogari.RO
Blog
Contact
Căutare
Închide
Din
Localitate plecare
Către
Localitate sosire
Zi plecare
Zi plecare
Pasageri
Pasageri
Adulți
Pensionari
Studenți
Elevi
Copii
Caută
Aeroportul Baneasa (Aurel Vlaicu)
Baneasa
, Romania
Adresa
Aeroport, Baneasa, Romania
Deschideți în Hărți
Plecări din Aeroportul Baneasa (Aurel Vlaicu)
Ora
Către
00:20
Bărcănești
Ploiești
Florești
Băicoi
Bănești
Câmpina
Cornu de Jos
Frăsinet
Nistorești
Podu Corbului
Comarnic
Posada
Sinaia
Poiana țapului
Bușteni
Azuga
Predeal
Timișu de Sus
Timișu de Jos
Brașov
Săcele
Tărlungeni
Zizin
Sînpetru
Stupini
Hărman
Prejmer
Bod
Colonia Bod
Poiana Brașov
Ghimbav
Aeroport Ghimbav-Brașov
Codlea
Hălchiu
Satu Nou
Cristian
Râşnov
Vulcan
Lunca Câlnicului
Zărnești
Chichiș
Dumbrăvița
Ozun
Coșeni
Chilieni
Vlădeni
Bran
Moeciu de Jos
Sfântu-Gheorghe
Bodoc
Reci (Ram. Petrom)
Sântionlunca
Moacșa
Șinca Veche
Perșani
Vad
Brateș
Cernat
Pachia
Covasna
Zăbala
Târgu Secuiesc
Șercaia
Mândra
Făgăraș
Sânzieni
Turia
Micfalău
Bixad
Băile Tușnad
Tușnadu Nou
Tușnad
Cozmeni
Ciucani
Sânmartin
Sâncrăieni
Miercurea-Ciuc
02:20
Bărcănești
Ploiești
Florești
Băicoi
Bănești
Câmpina
Cornu de Jos
Frăsinet
Nistorești
Podu Corbului
Comarnic
Posada
Sinaia
Poiana țapului
Bușteni
Azuga
Predeal
Timișu de Sus
Timișu de Jos
Brașov
Săcele
Tărlungeni
Zizin
Sînpetru
Stupini
Hărman
Prejmer
Bod
Colonia Bod
Poiana Brașov
Ghimbav
Aeroport Ghimbav-Brașov
Codlea
Hălchiu
Satu Nou
Cristian
Râşnov
Vulcan
Lunca Câlnicului
Zărnești
Chichiș
Dumbrăvița
Ozun
Coșeni
Chilieni
Vlădeni
Bran
Moeciu de Jos
Sfântu-Gheorghe
Bodoc
Reci (Ram. Petrom)
Sântionlunca
Moacșa
Șinca Veche
Perșani
Vad
Brateș
Cernat
Pachia
Covasna
Zăbala
Târgu Secuiesc
Șercaia
Mândra
Făgăraș
Sânzieni
Turia
Micfalău
Bixad
Băile Tușnad
Tușnadu Nou
Tușnad
Cozmeni
Ciucani
Sânmartin
Sâncrăieni
Miercurea-Ciuc
03:20
Bărcănești
Ploiești
Florești
Băicoi
Bănești
Câmpina
Cornu de Jos
Frăsinet
Nistorești
Podu Corbului
Comarnic
Posada
Sinaia
Poiana țapului
Bușteni
Azuga
Predeal
Timișu de Sus
Timișu de Jos
Brașov
Săcele
Tărlungeni
Zizin
Sînpetru
Stupini
Hărman
Prejmer
Bod
Colonia Bod
Poiana Brașov
Ghimbav
Aeroport Ghimbav-Brașov
Codlea
Hălchiu
Satu Nou
Cristian
Râşnov
Vulcan
Lunca Câlnicului
Zărnești
Chichiș
Dumbrăvița
Ozun
Coșeni
Chilieni
Vlădeni
Bran
Moeciu de Jos
Sfântu-Gheorghe
Bodoc
Reci (Ram. Petrom)
Sântionlunca
Moacșa
Șinca Veche
Perșani
Vad
Brateș
Cernat
Pachia
Covasna
Zăbala
Târgu Secuiesc
Șercaia
Mândra
Făgăraș
Sânzieni
Turia
Micfalău
Bixad
Băile Tușnad
Tușnadu Nou
Tușnad
Cozmeni
Ciucani
Sânmartin
Sâncrăieni
Miercurea-Ciuc
05:20
Bărcănești
Ploiești
Florești
Băicoi
Bănești
Câmpina
Cornu de Jos
Frăsinet
Nistorești
Podu Corbului
Comarnic
Posada
Sinaia
Poiana țapului
Bușteni
Azuga
Predeal
Timișu de Sus
Timișu de Jos
Brașov
Săcele
Tărlungeni
Zizin
Sînpetru
Stupini
Hărman
Prejmer
Bod
Colonia Bod
Poiana Brașov
Ghimbav
Aeroport Ghimbav-Brașov
Codlea
Hălchiu
Satu Nou
Cristian
Râşnov
Vulcan
Lunca Câlnicului
Zărnești
Chichiș
Dumbrăvița
Ozun
Coșeni
Chilieni
Vlădeni
Bran
Moeciu de Jos
Sfântu-Gheorghe
Bodoc
Reci (Ram. Petrom)
Sântionlunca
Moacșa
Șinca Veche
Perșani
Vad
Brateș
Cernat
Pachia
Covasna
Zăbala
Târgu Secuiesc
Șercaia
Mândra
Făgăraș
Sânzieni
Turia
Micfalău
Bixad
Băile Tușnad
Tușnadu Nou
Tușnad
Cozmeni
Ciucani
Sânmartin
Sâncrăieni
Miercurea-Ciuc
07:20
Bărcănești
Ploiești
Florești
Băicoi
Bănești
Câmpina
Cornu de Jos
Frăsinet
Nistorești
Podu Corbului
Comarnic
Posada
Sinaia
Poiana țapului
Bușteni
Azuga
Predeal
Timișu de Sus
Timișu de Jos
Brașov
Săcele
Tărlungeni
Zizin
Sînpetru
Stupini
Hărman
Prejmer
Bod
Colonia Bod
Poiana Brașov
Ghimbav
Aeroport Ghimbav-Brașov
Codlea
Hălchiu
Satu Nou
Cristian
Râşnov
Vulcan
Lunca Câlnicului
Zărnești
Chichiș
Dumbrăvița
Ozun
Coșeni
Chilieni
Vlădeni
Bran
Moeciu de Jos
Sfântu-Gheorghe
Bodoc
Reci (Ram. Petrom)
Sântionlunca
Moacșa
Șinca Veche
Perșani
Vad
Brateș
Cernat
Pachia
Covasna
Zăbala
Târgu Secuiesc
Șercaia
Mândra
Făgăraș
Sânzieni
Turia
Micfalău
Bixad
Băile Tușnad
Tușnadu Nou
Tușnad
Cozmeni
Ciucani
Sânmartin
Sâncrăieni
Miercurea-Ciuc
09:20
Bărcănești
Ploiești
Florești
Băicoi
Bănești
Câmpina
Cornu de Jos
Frăsinet
Nistorești
Podu Corbului
Comarnic
Posada
Sinaia
Poiana țapului
Bușteni
Azuga
Predeal
Timișu de Sus
Timișu de Jos
Brașov
Săcele
Tărlungeni
Zizin
Sînpetru
Stupini
Hărman
Prejmer
Bod
Colonia Bod
Poiana Brașov
Ghimbav
Aeroport Ghimbav-Brașov
Codlea
Hălchiu
Satu Nou
Cristian
Râşnov
Vulcan
Lunca Câlnicului
Zărnești
Chichiș
Dumbrăvița
Ozun
Coșeni
Chilieni
Vlădeni
Bran
Moeciu de Jos
Sfântu-Gheorghe
Bodoc
Reci (Ram. Petrom)
Sântionlunca
Moacșa
Șinca Veche
Perșani
Vad
Brateș
Cernat
Pachia
Covasna
Zăbala
Târgu Secuiesc
Șercaia
Mândra
Făgăraș
Sânzieni
Turia
Micfalău
Bixad
Băile Tușnad
Tușnadu Nou
Tușnad
Cozmeni
Ciucani
Sânmartin
Sâncrăieni
Miercurea-Ciuc
10:20
Bărcănești
Ploiești
Florești
Băicoi
Bănești
Câmpina
Cornu de Jos
Frăsinet
Nistorești
Podu Corbului
Comarnic
Posada
Sinaia
Poiana țapului
Bușteni
Azuga
Predeal
Timișu de Sus
Timișu de Jos
Brașov
Săcele
Tărlungeni
Zizin
Sînpetru
Stupini
Hărman
Prejmer
Bod
Colonia Bod
Poiana Brașov
Ghimbav
Aeroport Ghimbav-Brașov
Codlea
Hălchiu
Satu Nou
Cristian
Râşnov
Vulcan
Lunca Câlnicului
Zărnești
Chichiș
Dumbrăvița
Ozun
Coșeni
Chilieni
Vlădeni
Bran
Moeciu de Jos
Sfântu-Gheorghe
Bodoc
Reci (Ram. Petrom)
Sântionlunca
Moacșa
Șinca Veche
Perșani
Vad
Brateș
Cernat
Pachia
Covasna
Zăbala
Târgu Secuiesc
Șercaia
Mândra
Făgăraș
Sânzieni
Turia
Micfalău
Bixad
Băile Tușnad
Tușnadu Nou
Tușnad
Cozmeni
Ciucani
Sânmartin
Sâncrăieni
Miercurea-Ciuc
11:20
Bărcănești
Ploiești
Florești
Băicoi
Bănești
Câmpina
Cornu de Jos
Frăsinet
Nistorești
Podu Corbului
Comarnic
Posada
Sinaia
Poiana țapului
Bușteni
Azuga
Predeal
Timișu de Sus
Timișu de Jos
Brașov
Săcele
Tărlungeni
Zizin
Sînpetru
Stupini
Hărman
Prejmer
Bod
Colonia Bod
Poiana Brașov
Ghimbav
Aeroport Ghimbav-Brașov
Codlea
Hălchiu
Satu Nou
Cristian
Râşnov
Vulcan
Lunca Câlnicului
Zărnești
Chichiș
Dumbrăvița
Ozun
Coșeni
Chilieni
Vlădeni
Bran
Moeciu de Jos
Sfântu-Gheorghe
Bodoc
Reci (Ram. Petrom)
Sântionlunca
Moacșa
Șinca Veche
Perșani
Vad
Brateș
Cernat
Pachia
Covasna
Zăbala
Târgu Secuiesc
Șercaia
Mândra
Făgăraș
Sânzieni
Turia
Micfalău
Bixad
Băile Tușnad
Tușnadu Nou
Tușnad
Cozmeni
Ciucani
Sânmartin
Sâncrăieni
Miercurea-Ciuc
13:20
Bărcănești
Ploiești
Florești
Băicoi
Bănești
Câmpina
Cornu de Jos
Frăsinet
Nistorești
Podu Corbului
Comarnic
Posada
Sinaia
Poiana țapului
Bușteni
Azuga
Predeal
Timișu de Sus
Timișu de Jos
Brașov
Săcele
Tărlungeni
Zizin
Sînpetru
Stupini
Hărman
Prejmer
Bod
Colonia Bod
Poiana Brașov
Ghimbav
Aeroport Ghimbav-Brașov
Codlea
Hălchiu
Satu Nou
Cristian
Râşnov
Vulcan
Lunca Câlnicului
Zărnești
Chichiș
Dumbrăvița
Ozun
Coșeni
Chilieni
Vlădeni
Bran
Moeciu de Jos
Sfântu-Gheorghe
Bodoc
Reci (Ram. Petrom)
Sântionlunca
Moacșa
Șinca Veche
Perșani
Vad
Brateș
Cernat
Pachia
Covasna
Zăbala
Târgu Secuiesc
Șercaia
Mândra
Făgăraș
Sânzieni
Turia
Micfalău
Bixad
Băile Tușnad
Tușnadu Nou
Tușnad
Cozmeni
Ciucani
Sânmartin
Sâncrăieni
Miercurea-Ciuc
15:20
Bărcănești
Ploiești
Florești
Băicoi
Bănești
Câmpina
Cornu de Jos
Frăsinet
Nistorești
Podu Corbului
Comarnic
Posada
Sinaia
Poiana țapului
Bușteni
Azuga
Predeal
Timișu de Sus
Timișu de Jos
Brașov
Săcele
Tărlungeni
Zizin
Sînpetru
Stupini
Hărman
Prejmer
Bod
Colonia Bod
Poiana Brașov
Ghimbav
Aeroport Ghimbav-Brașov
Codlea
Hălchiu
Satu Nou
Cristian
Râşnov
Vulcan
Lunca Câlnicului
Zărnești
Chichiș
Dumbrăvița
Ozun
Coșeni
Chilieni
Vlădeni
Bran
Moeciu de Jos
Sfântu-Gheorghe
Bodoc
Reci (Ram. Petrom)
Sântionlunca
Moacșa
Șinca Veche
Perșani
Vad
Brateș
Cernat
Pachia
Covasna
Zăbala
Târgu Secuiesc
Șercaia
Mândra
Făgăraș
Sânzieni
Turia
Micfalău
Bixad
Băile Tușnad
Tușnadu Nou
Tușnad
Cozmeni
Ciucani
Sânmartin
Sâncrăieni
Miercurea-Ciuc
17:20
Bărcănești
Ploiești
Florești
Băicoi
Bănești
Câmpina
Cornu de Jos
Frăsinet
Nistorești
Podu Corbului
Comarnic
Posada
Sinaia
Poiana țapului
Bușteni
Azuga
Predeal
Timișu de Sus
Timișu de Jos
Brașov
Săcele
Tărlungeni
Zizin
Sînpetru
Stupini
Hărman
Prejmer
Bod
Colonia Bod
Poiana Brașov
Ghimbav
Aeroport Ghimbav-Brașov
Codlea
Hălchiu
Satu Nou
Cristian
Râşnov
Vulcan
Lunca Câlnicului
Zărnești
Chichiș
Dumbrăvița
Ozun
Coșeni
Chilieni
Vlădeni
Bran
Moeciu de Jos
Sfântu-Gheorghe
Bodoc
Reci (Ram. Petrom)
Sântionlunca
Moacșa
Șinca Veche
Perșani
Vad
Brateș
Cernat
Pachia
Covasna
Zăbala
Târgu Secuiesc
Șercaia
Mândra
Făgăraș
Sânzieni
Turia
Micfalău
Bixad
Băile Tușnad
Tușnadu Nou
Tușnad
Cozmeni
Ciucani
Sânmartin
Sâncrăieni
Miercurea-Ciuc
19:20
Bărcănești
Ploiești
Florești
Băicoi
Bănești
Câmpina
Cornu de Jos
Frăsinet
Nistorești
Podu Corbului
Comarnic
Posada
Sinaia
Poiana țapului
Bușteni
Azuga
Predeal
Timișu de Sus
Timișu de Jos
Brașov
Săcele
Tărlungeni
Zizin
Sînpetru
Stupini
Hărman
Prejmer
Bod
Colonia Bod
Poiana Brașov
Ghimbav
Aeroport Ghimbav-Brașov
Codlea
Hălchiu
Satu Nou
Cristian
Râşnov
Vulcan
Lunca Câlnicului
Zărnești
Chichiș
Dumbrăvița
Ozun
Coșeni
Chilieni
Vlădeni
Bran
Moeciu de Jos
Sfântu-Gheorghe
Bodoc
Reci (Ram. Petrom)
Sântionlunca
Moacșa
Șinca Veche
Perșani
Vad
Brateș
Cernat
Pachia
Covasna
Zăbala
Târgu Secuiesc
Șercaia
Mândra
Făgăraș
Sânzieni
Turia
Micfalău
Bixad
Băile Tușnad
Tușnadu Nou
Tușnad
Cozmeni
Ciucani
Sânmartin
Sâncrăieni
Miercurea-Ciuc
20:50
Bărcănești
Ploiești
Florești
Băicoi
Bănești
Câmpina
Cornu de Jos
Frăsinet
Nistorești
Podu Corbului
Comarnic
Posada
Sinaia
Poiana țapului
Bușteni
Azuga
Predeal
Timișu de Sus
Timișu de Jos
Brașov
Săcele
Tărlungeni
Zizin
Sînpetru
Stupini
Hărman
Prejmer
Bod
Colonia Bod
Poiana Brașov
Ghimbav
Aeroport Ghimbav-Brașov
Codlea
Hălchiu
Satu Nou
Cristian
Râşnov
Vulcan
Lunca Câlnicului
Zărnești
Chichiș
Dumbrăvița
Ozun
Coșeni
Chilieni
Vlădeni
Bran
Moeciu de Jos
Sfântu-Gheorghe
Bodoc
Reci (Ram. Petrom)
Sântionlunca
Moacșa
Șinca Veche
Perșani
Vad
Brateș
Cernat
Pachia
Covasna
Zăbala
Târgu Secuiesc
Șercaia
Mândra
Făgăraș
Sânzieni
Turia
Micfalău
Bixad
Băile Tușnad
Tușnadu Nou
Tușnad
Cozmeni
Ciucani
Sânmartin
Sâncrăieni
Miercurea-Ciuc
22:20
Bărcănești
Ploiești
Florești
Băicoi
Bănești
Câmpina
Cornu de Jos
Frăsinet
Nistorești
Podu Corbului
Comarnic
Posada
Sinaia
Poiana țapului
Bușteni
Azuga
Predeal
Timișu de Sus
Timișu de Jos
Brașov
Săcele
Tărlungeni
Zizin
Sînpetru
Stupini
Hărman
Prejmer
Bod
Colonia Bod
Poiana Brașov
Ghimbav
Aeroport Ghimbav-Brașov
Codlea
Hălchiu
Satu Nou
Cristian
Râşnov
Vulcan
Lunca Câlnicului
Zărnești
Chichiș
Dumbrăvița
Ozun
Coșeni
Chilieni
Vlădeni
Bran
Moeciu de Jos
Sfântu-Gheorghe
Bodoc
Reci (Ram. Petrom)
Sântionlunca
Moacșa
Șinca Veche
Perșani
Vad
Brateș
Cernat
Pachia
Covasna
Zăbala
Târgu Secuiesc
Șercaia
Mândra
Făgăraș
Sânzieni
Turia
Micfalău
Bixad
Băile Tușnad
Tușnadu Nou
Tușnad
Cozmeni
Ciucani
Sânmartin
Sâncrăieni
Miercurea-Ciuc
Sosiri în Aeroportul Baneasa (Aurel Vlaicu)
De la
Ora
Tulcea
Cataloi
Nalbant
Nicolae Bălcescu
Mihail Kogălniceanu
Baia
2 Cantoane
Sălcioara
Enisala
Slava Rusă
Jurilovca
Ciucurova
Topolog
Zebil
Saraiu
Garliciu
Hârșova
Sarichioi
Agighiol
Giurgeni
Țăndărei
Ograda
Bucu
Slobozia
Drajna Nouă
01:00
Miercurea-Ciuc
Sâncrăieni
Sânmartin
Ciucani
Cozmeni
Tușnad
Tușnadu Nou
Băile Tușnad
Bixad
Micfalău
Turia
Sânzieni
Făgăraș
Mândra
Șercaia
Târgu Secuiesc
Zăbala
Covasna
Pachia
Cernat
Brateș
Vad
Perșani
Șinca Veche
Moacșa
Sântionlunca
Reci (Ram. Petrom)
Bodoc
Sfântu-Gheorghe
Moeciu de Jos
Bran
Vlădeni
Chilieni
Coșeni
Ozun
Dumbrăvița
Chichiș
Zărnești
Lunca Câlnicului
Vulcan
Râşnov
Cristian
Satu Nou
Hălchiu
Codlea
Aeroport Ghimbav-Brașov
Ghimbav
Poiana Brașov
Colonia Bod
Bod
Prejmer
Hărman
Stupini
Sînpetru
Zizin
Tărlungeni
Săcele
Brașov
Timișu de Jos
Timișu de Sus
Predeal
Azuga
Bușteni
Poiana țapului
Sinaia
Posada
Comarnic
Podu Corbului
Nistorești
Frăsinet
Cornu de Jos
Câmpina
Bănești
Băicoi
Florești
Ploiești
Bărcănești
01:40
Tulcea
Cataloi
Nalbant
Nicolae Bălcescu
Mihail Kogălniceanu
Baia
2 Cantoane
Sălcioara
Enisala
Slava Rusă
Ciucurova
Jurilovca
Zebil
Topolog
Saraiu
Garliciu
Hârșova
Sarichioi
Giurgeni
Agighiol
Țăndărei
Ograda
Bucu
Slobozia
Drajna Nouă
03:30
Miercurea-Ciuc
Sâncrăieni
Sânmartin
Ciucani
Cozmeni
Tușnad
Tușnadu Nou
Băile Tușnad
Bixad
Micfalău
Turia
Sânzieni
Făgăraș
Mândra
Șercaia
Târgu Secuiesc
Zăbala
Covasna
Pachia
Cernat
Brateș
Vad
Perșani
Șinca Veche
Moacșa
Sântionlunca
Reci (Ram. Petrom)
Bodoc
Sfântu-Gheorghe
Moeciu de Jos
Bran
Vlădeni
Chilieni
Coșeni
Ozun
Dumbrăvița
Chichiș
Zărnești
Lunca Câlnicului
Vulcan
Râşnov
Cristian
Satu Nou
Hălchiu
Codlea
Aeroport Ghimbav-Brașov
Ghimbav
Poiana Brașov
Colonia Bod
Bod
Prejmer
Hărman
Stupini
Sînpetru
Zizin
Tărlungeni
Săcele
Brașov
Timișu de Jos
Timișu de Sus
Predeal
Azuga
Bușteni
Poiana țapului
Sinaia
Posada
Comarnic
Podu Corbului
Nistorești
Frăsinet
Cornu de Jos
Câmpina
Bănești
Băicoi
Florești
Ploiești
Bărcănești
03:40
Miercurea-Ciuc
Sâncrăieni
Sânmartin
Ciucani
Cozmeni
Tușnad
Tușnadu Nou
Băile Tușnad
Bixad
Micfalău
Turia
Sânzieni
Făgăraș
Mândra
Șercaia
Târgu Secuiesc
Zăbala
Covasna
Pachia
Cernat
Brateș
Vad
Perșani
Șinca Veche
Moacșa
Sântionlunca
Reci (Ram. Petrom)
Bodoc
Sfântu-Gheorghe
Moeciu de Jos
Bran
Vlădeni
Chilieni
Coșeni
Ozun
Dumbrăvița
Chichiș
Zărnești
Lunca Câlnicului
Vulcan
Râşnov
Cristian
Satu Nou
Hălchiu
Codlea
Aeroport Ghimbav-Brașov
Ghimbav
Poiana Brașov
Colonia Bod
Bod
Prejmer
Hărman
Stupini
Sînpetru
Zizin
Tărlungeni
Săcele
Brașov
Timișu de Jos
Timișu de Sus
Predeal
Azuga
Bușteni
Poiana țapului
Sinaia
Posada
Comarnic
Podu Corbului
Nistorești
Frăsinet
Cornu de Jos
Câmpina
Bănești
Băicoi
Florești
Ploiești
Bărcănești
05:40
Tulcea
Cataloi
Nalbant
Nicolae Bălcescu
Mihail Kogălniceanu
Baia
Sălcioara
2 Cantoane
Enisala
Slava Rusă
Jurilovca
Ciucurova
Zebil
Topolog
Saraiu
Garliciu
Sarichioi
Hârșova
Agighiol
Giurgeni
Țăndărei
Ograda
Bucu
Slobozia
Drajna Nouă
06:30
Miercurea-Ciuc
Sâncrăieni
Sânmartin
Ciucani
Cozmeni
Tușnad
Tușnadu Nou
Băile Tușnad
Bixad
Micfalău
Turia
Sânzieni
Făgăraș
Mândra
Șercaia
Târgu Secuiesc
Zăbala
Covasna
Pachia
Cernat
Brateș
Vad
Perșani
Șinca Veche
Moacșa
Sântionlunca
Reci (Ram. Petrom)
Bodoc
Sfântu-Gheorghe
Moeciu de Jos
Bran
Vlădeni
Chilieni
Coșeni
Ozun
Dumbrăvița
Chichiș
Zărnești
Lunca Câlnicului
Vulcan
Râşnov
Cristian
Satu Nou
Hălchiu
Codlea
Aeroport Ghimbav-Brașov
Ghimbav
Poiana Brașov
Colonia Bod
Bod
Prejmer
Hărman
Stupini
Sînpetru
Zizin
Tărlungeni
Săcele
Brașov
Timișu de Jos
Timișu de Sus
Predeal
Azuga
Bușteni
Poiana țapului
Sinaia
Posada
Comarnic
Podu Corbului
Nistorești
Frăsinet
Cornu de Jos
Câmpina
Bănești
Băicoi
Florești
Ploiești
Bărcănești
07:40
Miercurea-Ciuc
Sâncrăieni
Sânmartin
Ciucani
Cozmeni
Tușnad
Tușnadu Nou
Băile Tușnad
Bixad
Micfalău
Turia
Sânzieni
Făgăraș
Mândra
Șercaia
Târgu Secuiesc
Zăbala
Covasna
Pachia
Cernat
Brateș
Vad
Perșani
Șinca Veche
Moacșa
Sântionlunca
Reci (Ram. Petrom)
Bodoc
Sfântu-Gheorghe
Moeciu de Jos
Bran
Vlădeni
Chilieni
Coșeni
Ozun
Dumbrăvița
Chichiș
Zărnești
Lunca Câlnicului
Vulcan
Râşnov
Cristian
Satu Nou
Hălchiu
Codlea
Aeroport Ghimbav-Brașov
Ghimbav
Poiana Brașov
Colonia Bod
Bod
Prejmer
Hărman
Stupini
Sînpetru
Zizin
Tărlungeni
Săcele
Brașov
Timișu de Jos
Timișu de Sus
Predeal
Azuga
Bușteni
Poiana țapului
Sinaia
Posada
Comarnic
Podu Corbului
Nistorești
Frăsinet
Cornu de Jos
Câmpina
Bănești
Băicoi
Florești
Ploiești
Bărcănești
09:40
Tulcea
Cataloi
Nalbant
Nicolae Bălcescu
Mihail Kogălniceanu
Baia
2 Cantoane
Sălcioara
Slava Rusă
Enisala
Ciucurova
Jurilovca
Zebil
Topolog
Saraiu
Garliciu
Hârșova
Sarichioi
Giurgeni
Agighiol
Țăndărei
Ograda
Bucu
Slobozia
Drajna Nouă
10:30
Miercurea-Ciuc
Sâncrăieni
Sânmartin
Ciucani
Cozmeni
Tușnad
Tușnadu Nou
Băile Tușnad
Bixad
Micfalău
Turia
Sânzieni
Făgăraș
Mândra
Șercaia
Târgu Secuiesc
Zăbala
Covasna
Pachia
Cernat
Brateș
Vad
Perșani
Șinca Veche
Moacșa
Sântionlunca
Reci (Ram. Petrom)
Bodoc
Sfântu-Gheorghe
Moeciu de Jos
Bran
Vlădeni
Chilieni
Coșeni
Ozun
Dumbrăvița
Chichiș
Zărnești
Lunca Câlnicului
Vulcan
Râşnov
Cristian
Satu Nou
Hălchiu
Codlea
Aeroport Ghimbav-Brașov
Ghimbav
Poiana Brașov
Colonia Bod
Bod
Prejmer
Hărman
Stupini
Sînpetru
Zizin
Tărlungeni
Săcele
Brașov
Timișu de Jos
Timișu de Sus
Predeal
Azuga
Bușteni
Poiana țapului
Sinaia
Posada
Comarnic
Podu Corbului
Nistorești
Frăsinet
Cornu de Jos
Câmpina
Bănești
Băicoi
Florești
Ploiești
Bărcănești
11:40
Tulcea
Cataloi
Nalbant
Nicolae Bălcescu
Mihail Kogălniceanu
Baia
2 Cantoane
Sălcioara
Enisala
Slava Rusă
Jurilovca
Ciucurova
Topolog
Zebil
Saraiu
Garliciu
Hârșova
Sarichioi
Agighiol
Giurgeni
Țăndărei
Ograda
Bucu
Slobozia
Drajna Nouă
12:30
Miercurea-Ciuc
Sâncrăieni
Sânmartin
Ciucani
Cozmeni
Tușnad
Tușnadu Nou
Băile Tușnad
Bixad
Micfalău
Turia
Sânzieni
Făgăraș
Mândra
Șercaia
Târgu Secuiesc
Zăbala
Covasna
Pachia
Cernat
Brateș
Vad
Perșani
Șinca Veche
Moacșa
Sântionlunca
Reci (Ram. Petrom)
Bodoc
Sfântu-Gheorghe
Moeciu de Jos
Bran
Vlădeni
Chilieni
Coșeni
Ozun
Dumbrăvița
Chichiș
Zărnești
Lunca Câlnicului
Vulcan
Râşnov
Cristian
Satu Nou
Hălchiu
Codlea
Aeroport Ghimbav-Brașov
Ghimbav
Poiana Brașov
Colonia Bod
Bod
Prejmer
Hărman
Stupini
Sînpetru
Zizin
Tărlungeni
Săcele
Brașov
Timișu de Jos
Timișu de Sus
Predeal
Azuga
Bușteni
Poiana țapului
Sinaia
Posada
Comarnic
Podu Corbului
Nistorești
Frăsinet
Cornu de Jos
Câmpina
Bănești
Băicoi
Florești
Ploiești
Bărcănești
13:40
Tulcea
Cataloi
Nalbant
Nicolae Bălcescu
Mihail Kogălniceanu
Baia
2 Cantoane
Sălcioara
Enisala
Slava Rusă
Ciucurova
Jurilovca
Zebil
Topolog
Saraiu
Garliciu
Hârșova
Sarichioi
Agighiol
Giurgeni
Țăndărei
Ograda
Bucu
Slobozia
Drajna Nouă
14:30
Miercurea-Ciuc
Sâncrăieni
Sânmartin
Ciucani
Cozmeni
Tușnad
Tușnadu Nou
Băile Tușnad
Bixad
Micfalău
Turia
Sânzieni
Făgăraș
Mândra
Șercaia
Târgu Secuiesc
Zăbala
Covasna
Pachia
Cernat
Brateș
Vad
Perșani
Șinca Veche
Moacșa
Sântionlunca
Reci (Ram. Petrom)
Bodoc
Sfântu-Gheorghe
Moeciu de Jos
Bran
Vlădeni
Chilieni
Coșeni
Ozun
Dumbrăvița
Chichiș
Zărnești
Lunca Câlnicului
Vulcan
Râşnov
Cristian
Satu Nou
Hălchiu
Codlea
Aeroport Ghimbav-Brașov
Ghimbav
Poiana Brașov
Colonia Bod
Bod
Prejmer
Hărman
Stupini
Sînpetru
Zizin
Tărlungeni
Săcele
Brașov
Timișu de Jos
Timișu de Sus
Predeal
Azuga
Bușteni
Poiana țapului
Sinaia
Posada
Comarnic
Podu Corbului
Nistorești
Frăsinet
Cornu de Jos
Câmpina
Bănești
Băicoi
Florești
Ploiești
Bărcănești
15:40
Tulcea
Cataloi
Nalbant
Nicolae Bălcescu
Mihail Kogălniceanu
Baia
Sălcioara
2 Cantoane
Enisala
Slava Rusă
Ciucurova
Jurilovca
Zebil
Topolog
Saraiu
Garliciu
Hârșova
Sarichioi
Giurgeni
Agighiol
Țăndărei
Ograda
Bucu
Slobozia
Drajna Nouă
16:00
Miercurea-Ciuc
Sâncrăieni
Sânmartin
Ciucani
Cozmeni
Tușnad
Tușnadu Nou
Băile Tușnad
Bixad
Micfalău
Turia
Sânzieni
Făgăraș
Mândra
Șercaia
Târgu Secuiesc
Zăbala
Covasna
Pachia
Cernat
Brateș
Vad
Perșani
Șinca Veche
Moacșa
Sântionlunca
Reci (Ram. Petrom)
Bodoc
Sfântu-Gheorghe
Moeciu de Jos
Bran
Vlădeni
Chilieni
Coșeni
Ozun
Dumbrăvița
Chichiș
Zărnești
Lunca Câlnicului
Vulcan
Râşnov
Cristian
Satu Nou
Hălchiu
Codlea
Aeroport Ghimbav-Brașov
Ghimbav
Poiana Brașov
Colonia Bod
Bod
Prejmer
Hărman
Stupini
Sînpetru
Zizin
Tărlungeni
Săcele
Brașov
Timișu de Jos
Timișu de Sus
Predeal
Azuga
Bușteni
Poiana țapului
Sinaia
Posada
Comarnic
Podu Corbului
Nistorești
Frăsinet
Cornu de Jos
Câmpina
Bănești
Băicoi
Florești
Ploiești
Bărcănești
17:40
Tulcea
Cataloi
Nalbant
Nicolae Bălcescu
Mihail Kogălniceanu
Baia
Sălcioara
2 Cantoane
Slava Rusă
Enisala
Jurilovca
Ciucurova
Zebil
Topolog
Saraiu
Garliciu
Sarichioi
Hârșova
Giurgeni
Agighiol
Țăndărei
Ograda
Bucu
Slobozia
Drajna Nouă
18:00
Tulcea
Cataloi
Nalbant
Nicolae Bălcescu
Mihail Kogălniceanu
Baia
2 Cantoane
Sălcioara
Slava Rusă
Enisala
Ciucurova
Jurilovca
Zebil
Topolog
Saraiu
Garliciu
Sarichioi
Hârșova
Giurgeni
Agighiol
Țăndărei
Ograda
Bucu
Slobozia
Drajna Nouă
19:15
Miercurea-Ciuc
Sâncrăieni
Sânmartin
Ciucani
Cozmeni
Tușnad
Tușnadu Nou
Băile Tușnad
Bixad
Micfalău
Turia
Sânzieni
Făgăraș
Mândra
Șercaia
Târgu Secuiesc
Zăbala
Covasna
Pachia
Cernat
Brateș
Vad
Perșani
Șinca Veche
Moacșa
Sântionlunca
Reci (Ram. Petrom)
Bodoc
Sfântu-Gheorghe
Moeciu de Jos
Bran
Vlădeni
Chilieni
Coșeni
Ozun
Dumbrăvița
Chichiș
Zărnești
Lunca Câlnicului
Vulcan
Râşnov
Cristian
Satu Nou
Hălchiu
Codlea
Aeroport Ghimbav-Brașov
Ghimbav
Poiana Brașov
Colonia Bod
Bod
Prejmer
Hărman
Stupini
Sînpetru
Zizin
Tărlungeni
Săcele
Brașov
Timișu de Jos
Timișu de Sus
Predeal
Azuga
Bușteni
Poiana țapului
Sinaia
Posada
Comarnic
Podu Corbului
Nistorești
Frăsinet
Cornu de Jos
Câmpina
Bănești
Băicoi
Florești
Ploiești
Bărcănești
19:40
Tulcea
Cataloi
Nalbant
Nicolae Bălcescu
Mihail Kogălniceanu
Baia
2 Cantoane
Sălcioara
Slava Rusă
Enisala
Jurilovca
Ciucurova
Topolog
Zebil
Saraiu
Garliciu
Sarichioi
Hârșova
Giurgeni
Agighiol
Țăndărei
Ograda
Bucu
Slobozia
Drajna Nouă
20:30
Miercurea-Ciuc
Sâncrăieni
Sânmartin
Ciucani
Cozmeni
Tușnad
Tușnadu Nou
Băile Tușnad
Bixad
Micfalău
Turia
Sânzieni
Făgăraș
Mândra
Șercaia
Târgu Secuiesc
Zăbala
Covasna
Pachia
Cernat
Brateș
Vad
Perșani
Șinca Veche
Moacșa
Sântionlunca
Reci (Ram. Petrom)
Bodoc
Sfântu-Gheorghe
Moeciu de Jos
Bran
Vlădeni
Chilieni
Coșeni
Ozun
Dumbrăvița
Chichiș
Zărnești
Lunca Câlnicului
Vulcan
Râşnov
Cristian
Satu Nou
Hălchiu
Codlea
Aeroport Ghimbav-Brașov
Ghimbav
Poiana Brașov
Colonia Bod
Bod
Prejmer
Hărman
Stupini
Sînpetru
Zizin
Tărlungeni
Săcele
Brașov
Timișu de Jos
Timișu de Sus
Predeal
Azuga
Bușteni
Poiana țapului
Sinaia
Posada
Comarnic
Podu Corbului
Nistorești
Frăsinet
Cornu de Jos
Câmpina
Bănești
Băicoi
Florești
Ploiești
Bărcănești
21:40
Miercurea-Ciuc
Sâncrăieni
Sânmartin
Ciucani
Cozmeni
Tușnad
Tușnadu Nou
Băile Tușnad
Bixad
Micfalău
Turia
Sânzieni
Făgăraș
Mândra
Șercaia
Târgu Secuiesc
Zăbala
Covasna
Pachia
Cernat
Brateș
Vad
Perșani
Șinca Veche
Moacșa
Sântionlunca
Reci (Ram. Petrom)
Bodoc
Sfântu-Gheorghe
Moeciu de Jos
Bran
Vlădeni
Chilieni
Coșeni
Ozun
Dumbrăvița
Chichiș
Zărnești
Lunca Câlnicului
Vulcan
Râşnov
Cristian
Satu Nou
Hălchiu
Codlea
Aeroport Ghimbav-Brașov
Ghimbav
Poiana Brașov
Colonia Bod
Bod
Prejmer
Hărman
Stupini
Sînpetru
Zizin
Tărlungeni
Săcele
Brașov
Timișu de Jos
Timișu de Sus
Predeal
Azuga
Bușteni
Poiana țapului
Sinaia
Posada
Comarnic
Podu Corbului
Nistorești
Frăsinet
Cornu de Jos
Câmpina
Bănești
Băicoi
Florești
Ploiești
Bărcănești
23:40