00:05 | Codlea Hălchiu Satu Nou Cristian Râşnov Vulcan Lunca Câlnicului Zărnești Chichiș Dumbrăvița Bran Moeciu de Jos Sfântu-Gheorghe Reci (Ram. Petrom) Sântionlunca Moacșa Șinca Veche Perșani Vad Brateș Cernat Pachia Covasna Zăbala Târgu Secuiesc Șercaia Mândra Făgăraș Sânzieni Turia Micfalău Bixad Băile Tușnad Tușnadu Nou Tușnad Cozmeni Ciucani Sânmartin Sâncrăieni Miercurea-Ciuc |
---|
00:25 | Poiana Brașov Brașov Timișu de Sus Predeal Azuga Bușteni Poiana țapului Sinaia Posada Comarnic Podu Corbului Nistorești Frăsinet Cornu de Jos Câmpina Bănești Băicoi Florești Ploiești Bărcănești Otopeni Aeroport București Băneasa |
---|
01:20 | Poiana Brașov Hărman Tărlungeni Brașov Sînpetru Cristian Codlea Ozun Bod Lunca Câlnicului Bran Prejmer Vlădeni Râşnov Sântionlunca Moacșa Hălchiu Vama Buzăului Perșani Zărnești Chichiș Șercaia Feldioara Coșeni Reci (Ram. Petrom) Întorsura Buzăului Brateș Mândra Chilieni Sfântu-Gheorghe Pachia Făgăraș Covasna Bodoc Malnaș Zăbala Catalina Micfalău Bixad Târgu Secuiesc Tușnadu Nou Sânzieni Turia Tușnad Cozmeni Cernat Ciucani Sânmartin Sânsimion Miercurea-Ciuc Bălan Gheorgheni Odorheiu Secuiesc Toplița |
---|
01:35 | Codlea Hălchiu Satu Nou Cristian Râşnov Vulcan Lunca Câlnicului Zărnești Chichiș Dumbrăvița Bran Moeciu de Jos Sfântu-Gheorghe Reci (Ram. Petrom) Sântionlunca Moacșa Șinca Veche Perșani Vad Brateș Cernat Pachia Covasna Zăbala Târgu Secuiesc Șercaia Mândra Făgăraș Sânzieni Turia Micfalău Bixad Băile Tușnad Tușnadu Nou Tușnad Cozmeni Ciucani Sânmartin Sâncrăieni Miercurea-Ciuc |
---|
02:25 | Poiana Brașov Brașov Timișu de Sus Predeal Azuga Bușteni Poiana țapului Sinaia Posada Comarnic Podu Corbului Nistorești Frăsinet Cornu de Jos Câmpina Bănești Băicoi Florești Ploiești Bărcănești Otopeni Aeroport București Băneasa |
---|
03:20 | Brașov Codlea Hărman Tărlungeni Sînpetru Cristian Prejmer Râşnov Bod Lunca Câlnicului Vama Buzăului Zărnești Chichiș Hălchiu Feldioara Coșeni Întorsura Buzăului Chilieni Sfântu-Gheorghe Bodoc Malnaș Micfalău Bixad Tușnadu Nou Tușnad Cozmeni Ciucani Sânmartin Sânsimion Miercurea-Ciuc Bălan Gheorgheni Odorheiu Secuiesc Toplița |
---|
03:35 | Codlea Hălchiu Satu Nou Cristian Râşnov Vulcan Lunca Câlnicului Zărnești Chichiș Dumbrăvița Bran Moeciu de Jos Sfântu-Gheorghe Reci (Ram. Petrom) Sântionlunca Moacșa Șinca Veche Perșani Vad Brateș Cernat Pachia Covasna Zăbala Târgu Secuiesc Șercaia Mândra Făgăraș Sânzieni Turia Micfalău Bixad Băile Tușnad Tușnadu Nou Tușnad Cozmeni Ciucani Sânmartin Sâncrăieni Miercurea-Ciuc |
---|
04:25 | Poiana Brașov Brașov Timișu de Sus Predeal Azuga Bușteni Poiana țapului Sinaia Posada Comarnic Podu Corbului Nistorești Frăsinet Cornu de Jos Câmpina Bănești Băicoi Florești Ploiești Bărcănești Otopeni Aeroport București Băneasa |
---|
05:20 | Ozun Cristian Poiana Brașov Codlea Brașov Hărman Tărlungeni Sînpetru Bran Lunca Câlnicului Sântionlunca Prejmer Râşnov Bod Vlădeni Hălchiu Zărnești Moacșa Perșani Chichiș Reci (Ram. Petrom) Feldioara Coșeni Șercaia Chilieni Mândra Brateș Pachia Făgăraș Sfântu-Gheorghe Bodoc Covasna Zăbala Malnaș Micfalău Catalina Târgu Secuiesc Bixad Tușnadu Nou Sânzieni Turia Tușnad Cernat Cozmeni Ciucani Sânmartin Sânsimion Miercurea-Ciuc Bălan Gheorgheni Odorheiu Secuiesc Toplița |
---|
05:35 | Codlea Hălchiu Satu Nou Cristian Râşnov Vulcan Lunca Câlnicului Zărnești Chichiș Dumbrăvița Bran Moeciu de Jos Sfântu-Gheorghe Reci (Ram. Petrom) Sântionlunca Moacșa Șinca Veche Perșani Vad Brateș Cernat Pachia Covasna Zăbala Târgu Secuiesc Șercaia Mândra Făgăraș Sânzieni Turia Micfalău Bixad Băile Tușnad Tușnadu Nou Tușnad Cozmeni Ciucani Sânmartin Sâncrăieni Miercurea-Ciuc |
---|
06:25 | Poiana Brașov Brașov Timișu de Sus Predeal Azuga Bușteni Poiana țapului Sinaia Posada Comarnic Podu Corbului Nistorești Frăsinet Cornu de Jos Câmpina Bănești Băicoi Florești Ploiești Bărcănești Otopeni Aeroport București Băneasa |
---|
06:35 | Codlea Hălchiu Satu Nou Cristian Râşnov Vulcan Lunca Câlnicului Zărnești Chichiș Dumbrăvița Bran Moeciu de Jos Sfântu-Gheorghe Reci (Ram. Petrom) Sântionlunca Moacșa Șinca Veche Perșani Vad Brateș Cernat Pachia Covasna Zăbala Târgu Secuiesc Șercaia Mândra Făgăraș Sânzieni Turia Micfalău Bixad Băile Tușnad Tușnadu Nou Tușnad Cozmeni Ciucani Sânmartin Sâncrăieni Miercurea-Ciuc |
---|
Hărman Tărlungeni Sînpetru Codlea Brașov Cristian Vlădeni Lunca Câlnicului Prejmer Râşnov Bod Perșani Vama Buzăului Hălchiu Zărnești Chichiș Șercaia Întorsura Buzăului Feldioara Coșeni Chilieni Mândra Sfântu-Gheorghe Făgăraș Bodoc Malnaș Micfalău Bixad Tușnadu Nou Tușnad Cozmeni Ciucani Sânmartin Sânsimion Miercurea-Ciuc Bălan Gheorgheni Odorheiu Secuiesc Toplița |
08:00 | Morningstar Tour Sfântu-Gheorghe |
---|
08:25 | Poiana Brașov Brașov Timișu de Sus Predeal Azuga Bușteni Poiana țapului Sinaia Posada Comarnic Podu Corbului Nistorești Frăsinet Cornu de Jos Câmpina Bănești Băicoi Florești Ploiești Bărcănești Otopeni Aeroport București Băneasa |
---|
08:35 | Codlea Hălchiu Satu Nou Cristian Râşnov Vulcan Lunca Câlnicului Zărnești Chichiș Dumbrăvița Bran Moeciu de Jos Sfântu-Gheorghe Reci (Ram. Petrom) Sântionlunca Moacșa Șinca Veche Perșani Vad Brateș Cernat Pachia Covasna Zăbala Târgu Secuiesc Șercaia Mândra Făgăraș Sânzieni Turia Micfalău Bixad Băile Tușnad Tușnadu Nou Tușnad Cozmeni Ciucani Sânmartin Sâncrăieni Miercurea-Ciuc |
---|
08:50 | Brașov Hărman Ozun Codlea Cristian Râşnov Sântionlunca Lunca Câlnicului Zărnești Chichiș Moacșa Coșeni Reci (Ram. Petrom) Brateș Chilieni Sfântu-Gheorghe Pachia Covasna Bodoc Zăbala Malnaș Catalina Micfalău Târgu Secuiesc Bixad Sânzieni Tușnadu Nou Tușnad Turia Cozmeni Cernat Ciucani Sânmartin Sânsimion Miercurea-Ciuc Bălan Gheorgheni Odorheiu Secuiesc Toplița |
---|
10:25 | Poiana Brașov Brașov Timișu de Sus Predeal Azuga Bușteni Poiana țapului Sinaia Posada Comarnic Podu Corbului Nistorești Frăsinet Cornu de Jos Câmpina Bănești Băicoi Florești Ploiești Bărcănești Otopeni Aeroport București Băneasa |
---|
10:30 | Morningstar Tour Sfântu-Gheorghe |
---|
10:35 | Codlea Hălchiu Satu Nou Cristian Râşnov Vulcan Lunca Câlnicului Zărnești Chichiș Dumbrăvița Bran Moeciu de Jos Sfântu-Gheorghe Reci (Ram. Petrom) Sântionlunca Moacșa Șinca Veche Perșani Vad Brateș Cernat Pachia Covasna Zăbala Târgu Secuiesc Șercaia Mândra Făgăraș Sânzieni Turia Micfalău Bixad Băile Tușnad Tușnadu Nou Tușnad Cozmeni Ciucani Sânmartin Sâncrăieni Miercurea-Ciuc |
---|
11:00 | Morningstar Tour Sfântu-Gheorghe |
---|
11:40 | Morningstar Tour Sfântu-Gheorghe |
---|
12:00 | Morningstar Tour Sfântu-Gheorghe |
---|
12:25 | Poiana Brașov Brașov Timișu de Sus Predeal Azuga Bușteni Poiana țapului Sinaia Posada Comarnic Podu Corbului Nistorești Frăsinet Cornu de Jos Câmpina Bănești Băicoi Florești Ploiești Bărcănești Otopeni Aeroport București Băneasa |
---|
12:35 | Codlea Hălchiu Satu Nou Cristian Râşnov Vulcan Lunca Câlnicului Zărnești Chichiș Dumbrăvița Bran Moeciu de Jos Sfântu-Gheorghe Reci (Ram. Petrom) Sântionlunca Moacșa Șinca Veche Perșani Vad Brateș Cernat Pachia Covasna Zăbala Târgu Secuiesc Șercaia Mândra Făgăraș Sânzieni Turia Micfalău Bixad Băile Tușnad Tușnadu Nou Tușnad Cozmeni Ciucani Sânmartin Sâncrăieni Miercurea-Ciuc |
---|
13:50 | Cristian Poiana Brașov Hărman Brașov Ozun Codlea Bran Râşnov Vlădeni Sântionlunca Lunca Câlnicului Moacșa Perșani Zărnești Chichiș Coșeni Șercaia Reci (Ram. Petrom) Brateș Mândra Chilieni Făgăraș Sfântu-Gheorghe Pachia Bodoc Covasna Malnaș Zăbala Catalina Micfalău Bixad Târgu Secuiesc Sânzieni Tușnadu Nou Tușnad Turia Cernat Cozmeni Ciucani Sânmartin Sânsimion Miercurea-Ciuc Bălan Gheorgheni Odorheiu Secuiesc Toplița |
---|
14:25 | Poiana Brașov Brașov Timișu de Sus Predeal Azuga Bușteni Poiana țapului Sinaia Posada Comarnic Podu Corbului Nistorești Frăsinet Cornu de Jos Câmpina Bănești Băicoi Florești Ploiești Bărcănești Otopeni Aeroport București Băneasa |
---|
14:30 | Morningstar Tour Sfântu-Gheorghe |
---|
14:35 | Codlea Hălchiu Satu Nou Cristian Râşnov Vulcan Lunca Câlnicului Zărnești Chichiș Dumbrăvița Bran Moeciu de Jos Sfântu-Gheorghe Reci (Ram. Petrom) Sântionlunca Moacșa Șinca Veche Perșani Vad Brateș Cernat Pachia Covasna Zăbala Târgu Secuiesc Șercaia Mândra Făgăraș Sânzieni Turia Micfalău Bixad Băile Tușnad Tușnadu Nou Tușnad Cozmeni Ciucani Sânmartin Sâncrăieni Miercurea-Ciuc |
---|
15:20 | Hărman Codlea Brașov Cristian Lunca Câlnicului Râşnov Zărnești Chichiș Coșeni Chilieni Sfântu-Gheorghe Bodoc Malnaș Micfalău Bixad Tușnadu Nou Tușnad Cozmeni Ciucani Sânmartin Sânsimion Miercurea-Ciuc Bălan Gheorgheni Odorheiu Secuiesc Toplița |
---|
16:20 | Brașov Ozun Hărman Tărlungeni Sînpetru Codlea Cristian Poiana Brașov Râşnov Prejmer Sântionlunca Bod Lunca Câlnicului Bran Vlădeni Chichiș Moacșa Zărnești Vama Buzăului Perșani Hălchiu Coșeni Reci (Ram. Petrom) Întorsura Buzăului Șercaia Feldioara Brateș Mândra Chilieni Pachia Sfântu-Gheorghe Făgăraș Covasna Bodoc Malnaș Zăbala Catalina Micfalău Târgu Secuiesc Bixad Tușnadu Nou Sânzieni Tușnad Turia Cozmeni Cernat Ciucani Sânmartin Sânsimion Miercurea-Ciuc Bălan Gheorgheni Odorheiu Secuiesc Toplița |
---|
16:25 | Poiana Brașov Brașov Timișu de Sus Predeal Azuga Bușteni Poiana țapului Sinaia Posada Comarnic Podu Corbului Nistorești Frăsinet Cornu de Jos Câmpina Bănești Băicoi Florești Ploiești Bărcănești Otopeni Aeroport București Băneasa |
---|
16:35 | Codlea Hălchiu Satu Nou Cristian Râşnov Vulcan Lunca Câlnicului Zărnești Chichiș Dumbrăvița Bran Moeciu de Jos Sfântu-Gheorghe Reci (Ram. Petrom) Sântionlunca Moacșa Șinca Veche Perșani Vad Brateș Cernat Pachia Covasna Zăbala Târgu Secuiesc Șercaia Mândra Făgăraș Sânzieni Turia Micfalău Bixad Băile Tușnad Tușnadu Nou Tușnad Cozmeni Ciucani Sânmartin Sâncrăieni Miercurea-Ciuc |
---|
16:40 | Morningstar Tour Sfântu-Gheorghe |
---|
17:20 | Cristian Ozun Hărman Brașov Codlea Râşnov Sântionlunca Lunca Câlnicului Chichiș Moacșa Zărnești Coșeni Reci (Ram. Petrom) Chilieni Brateș Pachia Sfântu-Gheorghe Covasna Bodoc Malnaș Zăbala Micfalău Catalina Bixad Târgu Secuiesc Sânzieni Tușnadu Nou Turia Tușnad Cozmeni Cernat Ciucani Sânmartin Sânsimion Miercurea-Ciuc Bălan Gheorgheni Odorheiu Secuiesc Toplița |
---|
17:40 | Morningstar Tour Sfântu-Gheorghe |
---|
18:20 | Codlea Cristian Brașov Ozun Tărlungeni Sînpetru Hărman Vlădeni Lunca Câlnicului Prejmer Bod Râşnov Sântionlunca Hălchiu Moacșa Zărnești Chichiș Vama Buzăului Perșani Întorsura Buzăului Șercaia Feldioara Coșeni Reci (Ram. Petrom) Chilieni Mândra Brateș Făgăraș Pachia Sfântu-Gheorghe Covasna Bodoc Malnaș Zăbala Micfalău Catalina Bixad Târgu Secuiesc Sânzieni Tușnadu Nou Turia Tușnad Cozmeni Cernat Ciucani Sânmartin Sânsimion Miercurea-Ciuc Bălan Gheorgheni Odorheiu Secuiesc Toplița |
---|
18:25 | Poiana Brașov Brașov Timișu de Sus Predeal Azuga Bușteni Poiana țapului Sinaia Posada Comarnic Podu Corbului Nistorești Frăsinet Cornu de Jos Câmpina Bănești Băicoi Florești Ploiești Bărcănești Otopeni Aeroport București Băneasa |
---|
18:35 | Codlea Hălchiu Satu Nou Cristian Râşnov Vulcan Lunca Câlnicului Zărnești Chichiș Dumbrăvița Bran Moeciu de Jos Sfântu-Gheorghe Reci (Ram. Petrom) Sântionlunca Moacșa Șinca Veche Perșani Vad Brateș Cernat Pachia Covasna Zăbala Târgu Secuiesc Șercaia Mândra Făgăraș Sânzieni Turia Micfalău Bixad Băile Tușnad Tușnadu Nou Tușnad Cozmeni Ciucani Sânmartin Sâncrăieni Miercurea-Ciuc |
---|
19:50 | Hărman Poiana Brașov Brașov Codlea Cristian Lunca Câlnicului Bran Râşnov Chichiș Zărnești Coșeni Chilieni Sfântu-Gheorghe Bodoc Malnaș Micfalău Bixad Tușnadu Nou Tușnad Cozmeni Ciucani Sânmartin Sânsimion Miercurea-Ciuc Bălan Gheorgheni Odorheiu Secuiesc Toplița |
---|
20:25 | Poiana Brașov Brașov Timișu de Sus Predeal Azuga Bușteni Poiana țapului Sinaia Posada Comarnic Podu Corbului Nistorești Frăsinet Cornu de Jos Câmpina Bănești Băicoi Florești Ploiești Bărcănești Otopeni Aeroport București Băneasa |
---|
20:35 | Codlea Hălchiu Satu Nou Cristian Râşnov Vulcan Lunca Câlnicului Zărnești Chichiș Dumbrăvița Bran Moeciu de Jos Sfântu-Gheorghe Reci (Ram. Petrom) Sântionlunca Moacșa Șinca Veche Perșani Vad Brateș Cernat Pachia Covasna Zăbala Târgu Secuiesc Șercaia Mândra Făgăraș Sânzieni Turia Micfalău Bixad Băile Tușnad Tușnadu Nou Tușnad Cozmeni Ciucani Sânmartin Sâncrăieni Miercurea-Ciuc |
---|
22:20 | Ozun Cristian Tărlungeni Sînpetru Brașov Hărman Poiana Brașov Codlea Sântionlunca Bran Râşnov Vlădeni Prejmer Lunca Câlnicului Bod Vama Buzăului Perșani Chichiș Hălchiu Moacșa Zărnești Reci (Ram. Petrom) Coșeni Întorsura Buzăului Șercaia Feldioara Mândra Chilieni Brateș Făgăraș Sfântu-Gheorghe Pachia Bodoc Covasna Malnaș Zăbala Micfalău Catalina Bixad Târgu Secuiesc Tușnadu Nou Sânzieni Tușnad Turia Cernat Cozmeni Ciucani Sânmartin Sânsimion Miercurea-Ciuc Bălan Gheorgheni Odorheiu Secuiesc Toplița |
---|
22:25 | Poiana Brașov Brașov Timișu de Sus Predeal Azuga Bușteni Poiana țapului Sinaia Posada Comarnic Podu Corbului Nistorești Frăsinet Cornu de Jos Câmpina Bănești Băicoi Florești Ploiești Bărcănești Otopeni Aeroport București Băneasa |
---|
22:35 | Codlea Hălchiu Satu Nou Cristian Râşnov Vulcan Lunca Câlnicului Zărnești Chichiș Dumbrăvița Bran Moeciu de Jos Sfântu-Gheorghe Reci (Ram. Petrom) Sântionlunca Moacșa Șinca Veche Perșani Vad Brateș Cernat Pachia Covasna Zăbala Târgu Secuiesc Șercaia Mândra Făgăraș Sânzieni Turia Micfalău Bixad Băile Tușnad Tușnadu Nou Tușnad Cozmeni Ciucani Sânmartin Sâncrăieni Miercurea-Ciuc |
---|
23:40 | Codlea Ozun Cristian Brașov Hărman Lunca Câlnicului Sântionlunca Râşnov Zărnești Chichiș Moacșa Reci (Ram. Petrom) Coșeni Chilieni Brateș Pachia Sfântu-Gheorghe Covasna Bodoc Zăbala Malnaș Micfalău Catalina Bixad Târgu Secuiesc Sânzieni Tușnadu Nou Turia Tușnad Cozmeni Cernat Ciucani Sânmartin Sânsimion Miercurea-Ciuc Bălan Gheorgheni Odorheiu Secuiesc Toplița |