05:22 | Rieni Sudrigiu Sudrigiu F Ca Drăgănești Grădinari Beiuș Pocola Feneriș Răbăgani Brătești Copăceni Sâmbăta Dușești Ceica Bucium Drăgești Tășad Hidișelu de Jos Hidișelu de Sus Băile Felix Sânmartin Oradea |
---|
06:37 | Rieni Sudrigiu Sudrigiu F Ca Drăgănești Grădinari Beiuș Pocola Feneriș Răbăgani Brătești Copăceni Sâmbăta Dușești Ceica Bucium Drăgești Tășad Hidișelu de Jos Hidișelu de Sus Băile Felix Sânmartin Oradea |
---|
07:07 | Rieni Sudrigiu Sudrigiu F Ca Drăgănești Grădinari Beiuș Pocola Feneriș Răbăgani Brătești Copăceni Sâmbăta Dușești Ceica Bucium Drăgești Tășad Hidișelu de Jos Hidișelu de Sus Băile Felix Sânmartin Oradea |
---|
07:37 | Rieni Sudrigiu Sudrigiu F Ca Drăgănești Grădinari Beiuș Pocola Feneriș Răbăgani Brătești Copăceni Sâmbăta Dușești Ceica Bucium Drăgești Tășad Hidișelu de Jos Hidișelu de Sus Băile Felix Sânmartin Oradea |
---|
08:15 | AUTOGENN Ștei Vașcău Cărpinet Cristior De Jos Grosi Vîrfurile Hălmagiu Țărmure Ocișor Târnava de Criș Baia de Criș Țebea Brad Deva |
---|
08:22 | Rieni Sudrigiu Sudrigiu F Ca Drăgănești Grădinari Beiuș Pocola Feneriș Răbăgani Brătești Copăceni Sâmbăta Dușești Ceica Bucium Drăgești Tășad Hidișelu de Jos Hidișelu de Sus Băile Felix Sânmartin Oradea |
---|
08:38 | Ștei Băița |
---|
09:22 | Rieni Sudrigiu Sudrigiu F Ca Drăgănești Grădinari Beiuș Pocola Feneriș Răbăgani Brătești Copăceni Sâmbăta Dușești Ceica Bucium Drăgești Tășad Hidișelu de Jos Hidișelu de Sus Băile Felix Sânmartin Oradea |
---|
09:38 | Ștei Băița |
---|
09:50 | AUTOGENN Roșiori Diosig Săcuieni Târgușor Valea lui Mihai Curtuiușeni Pișcolt Carei Moftinu Mic Satu Mare Botiz Livada Rieni Sudrigiu Seini Păcălești Baia Mare Drăgănești Grădinari Beiuș Pocola Feneriș Răbăgani Copăceni Sâmbăta Dușești Ceica Drăgești Hidișelu de Jos Hidișelu de Sus Băile Felix Oradea |
---|
10:38 | Ștei Băița |
---|
11:23 | Ștei Băița |
---|
11:37 | Rieni Sudrigiu Sudrigiu F Ca Drăgănești Grădinari Beiuș Pocola Feneriș Răbăgani Brătești Copăceni Sâmbăta Dușești Ceica Bucium Drăgești Tășad Hidișelu de Jos Hidișelu de Sus Băile Felix Sânmartin Oradea |
---|
12:23 | Ștei Băița |
---|
13:37 | Rieni Sudrigiu Sudrigiu F Ca Drăgănești Grădinari Beiuș Pocola Feneriș Răbăgani Brătești Copăceni Sâmbăta Dușești Ceica Bucium Drăgești Tășad Hidișelu de Jos Hidișelu de Sus Băile Felix Sânmartin Oradea |
---|
13:53 | Ștei Băița |
---|
14:23 | Ștei Băița |
---|
14:53 | Ștei Băița |
---|
15:07 | Rieni Sudrigiu Sudrigiu F Ca Drăgănești Grădinari Beiuș Pocola Feneriș Răbăgani Brătești Copăceni Sâmbăta Dușești Ceica Bucium Drăgești Tășad Hidișelu de Jos Hidișelu de Sus Băile Felix Sânmartin Oradea |
---|
15:37 | Rieni Sudrigiu Sudrigiu F Ca Drăgănești Grădinari Beiuș Pocola Feneriș Răbăgani Brătești Copăceni Sâmbăta Dușești Ceica Bucium Drăgești Tășad Hidișelu de Jos Hidișelu de Sus Băile Felix Sânmartin Oradea |
---|
15:53 | Ștei Băița |
---|
16:38 | Ștei Băița |
---|
17:07 | Rieni Sudrigiu Sudrigiu F Ca Drăgănești Grădinari Beiuș Pocola Feneriș Răbăgani Brătești Copăceni Sâmbăta Dușești Ceica Bucium Drăgești Tășad Hidișelu de Jos Hidișelu de Sus Băile Felix Sânmartin Oradea |
---|
17:08 | Ștei Băița |
---|
17:20 | AUTOGENN Rieni Sudrigiu Păcălești Drăgănești Grădinari Beiuș Pocola Feneriș Răbăgani Copăceni Sâmbăta Dușești Ceica Drăgești Hidișelu de Jos Hidișelu de Sus Băile Felix Oradea |
---|
17:25 | AUTOGENN Ștei Vașcău Cărpinet Cristior De Jos Grosi Vîrfurile Hălmagiu Țărmure Ocișor Târnava de Criș Baia de Criș Țebea Brad Deva |
---|
18:23 | Ștei Băița |
---|
19:23 | Ștei Băița |
---|
20:53 | Ștei Băița |