Microbuze Praid ➞ Isla
Bilete disponibile online pe
Balint Trans
Opinii călătoriPentru biletele cumparate online se acorda o reducere de 10% Via: Panov, Ernei, Eremitu, Sovata, Praid, Odorhei, Baraolt, Biborceni, Malnas
Nu a circulat? Semnalați aici (16 comentarii)
-
11:00Praid Statie Maxi-Taxi
-
Microbuz: Sfantu Gheorghe - Tirgu Mures
- Dotări:
12:15Isla Statia IslaDurată: 1h 15minZile de circulație:L M M J V S D 19leiSursa: Balint Trans | Ultima actualizare: 04/2024
Balint Trans
Opinii călătoriPentru biletele cumparate online se acorda o reducere de 10% Via: Panov, Ernei, Eremitu, Sovata, Praid, Odorhei, Baraolt, Biborceni, Malnas
Nu a circulat? Semnalați aici (16 comentarii)
-
15:30Praid Statie Maxi-Taxi
-
Microbuz: Sfantu Gheorghe - Tirgu Mures
- Dotări:
16:45Isla Statia IslaDurată: 1h 15minZile de circulație:L M M J V S D 19leiSursa: Balint Trans | Ultima actualizare: 04/2024
Balint Trans
Opinii călătoriPentru biletele cumparate online se acorda o reducere de 10% Via: Panov, Ernei, Eremitu, Sovata, Praid, Odorhei, Baraolt, Biborceni, Malnas
Nu a circulat? Semnalați aici (16 comentarii)
-
19:30Praid Statie Maxi-Taxi
-
Microbuz: Sfantu Gheorghe - Tirgu Mures
- Dotări:
20:45Isla Statia IslaDurată: 1h 15minZile de circulație:L M M J V S D 19leiSursa: Balint Trans | Ultima actualizare: 04/2024
Despre autocarele Praid - Isla
-
Care este prețul biletul de autocar de la Praid la Isla?
Prețul unei călători cu autocarul de la Praid la Isla este de 19 RON.
-
Din ce stație pleacă autocarul din Praid către Isla?
De la Praid la Isla circulă 3 autobuze cu plecare din stațiile Statie Maxi-Taxi.
-
Unde oprește în Isla autocarul care vine din Praid?
Autobuzele din Praid ajung în Isla în stațiile Statia Isla.
-
Când pleacă autocarul din Praid către Isla?
Primul autobuz din Praid pleacă la ora 11:00, iar ultimul pleacă la ora 19:30.
-
Cât durează călătoria cu autocarul din Praid către Isla?
Călătoria cu autocarul de la Praid la Isla, durează 1h 15min.